O B V E S T I L O

STARŠEM IGRALCEV SELEKCIJE U-12

Vodja NŠ NK ALUMINIJ, Mladen Dabanovič, obvešča vse starše igralcev selekcije U-12 (trener Mesarič Stanislav), da bo skupen sestanek staršev, trenerja in vodje NŠ, v PETEK, 24.10.2014 ob 16:15 uri v sejni sobi v prvem nadstropju upravne stavbe na stadionu.

Pogovorili bi se o vseh tekočih zadevah, predlogih in pobudah ter planih in pričakovanjih za prihodnje.

Zaželjeno je, da se sestanka udeležite vsi starši igralcev navedene selekcije U-12.

POZIV STARŠEM VSEH IGRALCEV !

Tokratno opozorilo oz. poziv staršem vseh igralcev gre zaradi NEDOVOLJENE UPORABE MOBILNIH TELEFONOV v garderobah oz. slačilnicah. Fantje telefone uporabljajo za fotografiranje in snemanje v garderobah in to v času tuširanja in preoblačenja. Na vse starše apeliramo da se s svojimi otroci in mladostniki pogovorite na to temo in jim dajte vedeti da je fotografiranje in snemanje nekoga drugega brez njegovega dovoljenja že zakonsko prepovedano in sankcionirano, če pa se to dogaja znotraj športnega objekta je prekršek toliko večji. Z današnjim dnem PREPOVEDUJEMO uporabo mobilnih telefonov znotraj športnih objektov NK ALUMINIJ. Staršem priporočamo da telefone zadržite v avtomobilu (tako se izognemu tudi morebitni odtujitvi (kraji), če pa jih že morajo imeti na trening da vas pokličejo za prevoz pa lahko to od sedaj naprej storijo samo izven športnih objektov. NK ALUMINIJ nima pravice nekomu odvzeti telefon (v primeru kršitve tega pravila), zato pa tudi ne prevzemamo nobene odgovornosti za morebitne kraje telefonov oz. pojava fotografij na spletnih omrežjih, kar danes zna že vsak prvošolček. Gre za resne stvari, zato prosim za razumevanje.

TONI PERNAT, sekretar NK ALUMINIJ

ŠPORTNA OPREMA IGRALCEV

Ponovno obveščam vse starše, da je naročilo URADNE športne opreme firme ZEUS dovoljeno samo preko klubske pisarne.

 

PRIPOROČAM VSAKODNEVNI PREGLED URNIKA, SAJ SE LE TA, ZARADI OBJEKTIVNIH RAZLOGOV, LAHKO KADARKOLI SPREMENI.

                      

Ponedeljek 20.10.14  Torek
21.10.14
Sreda
22.10.14
Četrtek
23.10.14
Petek
24.10.14
Sobota
25.10.14
Nedelja 26.10.14
Člani
16:30 16:30 16:30 16:30 14:00
TEKMA
Mladina U-19 17:45 17:45 17:45 17:45
14:00
TEKMA
Mladina Kadeti MNZ 8:00
INDIVIDUALNI
TRENING
8:00
INDIVIDUALNI
TRENING
10:30
TEKMA
Kadeti
U-17
17:45
17:45 17:45 17:45 12:00
TEKMA
St.dečki U15 NZS 16:00 16:00
TEKMA
16:00 16:00 9:00 11:00
TEKMA
St.dečki
U14-MNZ
16:00 16:00
TEKMA
16:00  
16:30
TEKMA
9:00
Ml.dečki  
U-13
16:30 
TEKMA
16:00 14:00 9:00 9:00
Ml.dečki U-12 16:30
TEKMA
16:15 16:15 16:15
St.cicibani U-11 16:15 16:15 10:30
TEKMA
St.cicibani U-10 16:15 16:15 10:30
TEKMA
Ml.cicibani U-9 16:00   16:30 10:00
TEKMA
Ml.cicibani U-7/8 16:00 16:00   10:30
TEKMA
Vratarji:
trener Šešo Nenad
16:00
U15

16:30
ČLANI

17:30
KAD
MLA

16:00
U7
U8
U9
U10
U11
U12
U13

17:30
KAD
MLA

16:00
U15

16:30
ČLANI

16:30
ČLANI

17:30
KAD
MLA

16:00
U15

16:30
ČLANI

17:30
KAD
MLA

TEKMA
Vratarji trener
Mladen Dabanovič
         

DELEGIRANE TEKME IN TURNIRJI:

ST.DEČKI U-14 MNZ ; Petek, 24.10.2014 ob 16:30 uri ; 8.krog ; ALUMINIJ : BUKOVCI ; Zbor ob 15:30 uri

ML.CICIBANI U-9 ; Sobota, 25.10.2014 ob 10:00 uri ; 8.krog ; BISTRICA : ALUMINIJ ; Zbor ob 9:15 uri na igrišču v Slovenski Bistrici

ML.CICIBANI U-7/8 ; Sobota, 25.10.2014 ob 10:30 uri ; 8.krog ; SLOVENJA VAS/HAJDINA : APAČE ; Zbor ob 9:45 uri na igrišču na Hajdini

ST.CICIBANI U-10 in ST.CICIBANI U-11 ; Sobota, 25.10.2014 ob 10:30 uri ; 8.krog ; LOVRENC : ALUMINIJ ; Medsebojna prvenstvena tekma ; Zbor ob 9:45 uri

KADETI ; Sobota, 25.10.2014 ob 12:00 uri ; 13.krog ; KRKA : ALUMINIJ ; Odhod ob 8:00 uri

MLADINA ; Sobota, 25.10.2014 ob 14:00 uri ; 13.krog ; KRKA : ALUMINIJ ; Odhod ob 8:00 uri

ČLANI ; Sobota, 25.10.2014 ob 14:00 uri ; 12.krog ; FARMTECH VERŽEJ : ALUMINIJ ; Odhod ob 11:00 uri

KADETI/MLADINA MNZ ; Nedelja, 26.10.2014 ob 10:30 uri ; 9.krog ; ALUMINIJ : VIDEM ; Zbor ob 9:30 uri

ST.DEČKI U-15 NZS ; Nedelja, 26.10.2014 ob 11:00 uri ; DRAVINJA : ALUMINIJ ; Zbor ob 9:45 uri na igrišču v Slovenskih Konjicah

***************************************************************

ML.DEČKI U-13 ; Ponedeljek, 27.10.2014 ob 16:30 uri ; 9.krog ; ALUMINIJ : SKORBA ; Zbor ob 15:45 uri

ML.DEČKI U-12 ; Ponedeljek, 27.10.2014 ob 15:30 uri ; 9.krog ; PODVINCI : LOVRENC ; Zbor ob 14:45 uri na igrišču v Podvincih

***************************************************************

PREDVIDEN RAZPORED TRENINGOV V ZIMSKEM ČASU

od 03.11.2014 do 28.02.2015

                

Ponedeljek   Torek Sreda Četrtek Petek 
Sobota 
Nedelja
Člani
UMETNA TRAVA UMETNA TRAVA   UMETNA TRAVA UMETNA TRAVA UMETNA TRAVA
Mladina U-19 UMETNA TRAVA UMETNA TRAVA   UMETNA TRAVA UMETNA TRAVA    
Mladina Kadeti MNZ          
Kadeti
U-17
UMETNA TRAVA UMETNA TRAVA UMETNA TRAVA UMETNA TRAVA    
St.dečki U15 NZS UMETNA TRAVA 17:30
DVORANA
KIDRIČEVO
  UMETNA TRAVA UMETNA TRAVA    
St.dečki
U14-MNZ
  16:00
DVORANA
KIDRIČEVO
17:30
DVORANA
KIDRIČEVO
  19:00
TELOVADNICA
CIRKOVCE
 
Ml.dečki  
U-13
  16:00
DVORANA
KIDRIČEVO
17:30
DVORANA
KIDRIČEVO
  19:00
TELOVADNICA
CIRKOVCE
   
Ml.dečki U-12   17:30
DVORANA
KIDRIČEVO
  16:00
DVORANA
KIDRIČEVO
16:00
DVORANA
KIDRIČEVO
St.cicibani U-11 17:30
DVORANA
KIDRIČEVO
  16:00
DVORANA
KIDRIČEVO
  16:00
DVORANA
KIDRIČEVO
 
St.cicibani U-10 17:30
DVORANA
KIDRIČEVO
  16:00
DVORANA
KIDRIČEVO
16:00
DVORANA
KIDRIČEVO
   
Ml.cicibani U-9 16:00
DVORANA
KIDRIČEVO
17:30
DVORANA
LOVRENC
  16:00
DVORANA
LOVRENC
   
Ml.cicibani U-7/8 16:00
DVORANA
KIDRIČEVO
16:00
DVORANA
LOVRENC
  17:30
DVORANA
LOVRENC
   

Trenerji po selekcijah:

VODJA NŠ NK ALUMINIJ: MLADEN DABANOVIČ ; 041/518-141 ; mladen.dabanovic@hotmail.com

PISARNA NŠ: TONI PERNAT ; 051-310-626 ; nkaluminij@telemach.net ; toni.pernat62@gmail.com

 

 

untitled-9769untitled-9863

MLADINCI NZS: ŠPEHONJA BOJAN ; 041/541-900

 

untitled-9872untitled-9994

KADETI NZS: GRBAVAC TOMISLAV ;  041/513-658; grbavactomi@gmail.com

MLADINCI/KADETI – MNZ ; ŠPEHONJA/GRBAVAC

 

untitled-9514untitled-9598

U15 – NZS: KOLAR BORUT ; 041/692-238 ; borut.kolar2@triera.net

 

untitled-9507untitled-9365

U14 – MNZ ; ŽOLEK DEJAN ; 051/606-005 ;zoleki1970@gmail.com

 

untitled-9356untitled-9365

U13 ; ŽOLEK DEJAN ; 051/606-005 ;zoleki1970@gmail.com

 

untitled-9425untitled-9432

U12 ; ČERNILA GORAZD ; 041/921-516 ; gorazd.cernila@quest.arnes.si

 

untitled-91943333

U11 : DAMJAN METLIČAR ; 041/327-054 ; damjan.metlicar@gmail.com

 

untitled-9127untitled-9187

U10 ; GAJSER SAŠO ; 031/350-302 ; sasgajser@gmail.com

 

untitled-9711untitled-9764

U9: PEK BOŠTJAN ; 041/547-096 ; bostjan.pek1@gmail.com

 

untitled-9245untitled-9354untitled-9479

U7,8: OZMEC DRAGO  ; 031/304-860 ; drago.ozmec@gmail.com

U7,8 – MESARIČ STANISLAV ; 041/484-595 ;

 

untitled-9698

TRENER VRATARJEV:  ŠEŠO NENAD ; 031/376–096 ; seso@agis-zavore.si