ŠPORTNA OPREMA IGRALCEV

S strani dobavitelja FIRAX-ZEUS sem dobil informacijo, da bo uvoz opreme ZEUS prihodnji četrtek, kar pomeni, da bo prevzem mogoč v soboto, 13.09.2014. Vsi ki želite kar koli naročit ali pa ste že naročili, se oglasite v pisarni, da pregledamo stara naročila in vpišemo nova. Kasneje se bo oprema dobavljala vsak teden, kot je to bila praksa prej. Uradna klubska oprema se naročuje izključno v klubski pisarni pri sekretarju.

PRIPOROČAM VSAKODNEVNI PREGLED URNIKA, SAJ SE LE TA, ZARADI OBJEKTIVNIH RAZLOGOV, LAHKO KADARKOLI SPREMENI.

                      

Ponedeljek 15.09.14  Torek
16.09.14
Sreda
17.09.14
Četrtek
18.09.14
Petek
19.09.14
Sobota
20.09.14
Nedelja
21.09.14
Člani
16:30 17:00
TEKMA
16:30 16:30 16:00
TEKMA
Mladina U-19 17:30 17:00
TEKMA
18:00 17:30 17:30
11:30
Mladina Kadeti MNZ SEMINAR 16:30
TEKMA
11:30
TEKMA
Kadeti
U-17
SEMINAR 17:30 16:30 17:30 17:30 11:30
St.dečki U15 NZS SEMINAR 16:00 16:00 16:00 16:00 9:00
St.dečki
U14-MNZ
SEMINAR 16:00 16:15 16:15  16:30
TEKMA
8:30
TURNIR
Ml.dečki  
U-13
SEMINAR 17:00
TEKMA
16:15 16:15
Ml.dečki U-12 SEMINAR 17:00
TEKMA
16:15 16:15 9:00
St.cicibani U-11 SEMINAR 16:15 16:00
TEKMA
16:15
St.cicibani U-10 SEMINAR 16:15 16:00
TEKMA
16:15
Ml.cicibani U-9 SEMINAR 16:00 16:00 16:30
Ml.cicibani U-7/8 SEMINAR 16:00 16:00 16:00 9:00
TEKMA
Vratarji SEMINAR 17:00
ČLANI
U15
MLA

17:45
KAD

16:15 
U7
U8
U9
U10
U11
U12
U13
16:30
ČLANI
U15

17:30
KAD
MLA

16:30
ČLANI
U15

18:15
KAD
MLA

TEKMA
       

DELEGIRANE TEKME IN TURNIRJI:

ST.CICIBANI U-10 in U-11 ; Četrtek, 18.09.2014 ob 16:00 uri ; 3.krog ; ALUMINIJ : LOVRENC ; Medsebojna prvenstvena tekma ; Zbor ob 15:30 uri

ST.DEČKI U-14 MNZ ; Petek, 19.09.2014 ob 16:30 uri ; 3.krog ; ALUMINIJ : VIDEM ; Zbor ob 15:30 uri

ST.DEČKI U-14 MNZ ; Sobota, 20.09.2014 ob 9:20 uri ; TURNIR V SLOVENSKI BISTRICI ; Zbor ob 8:30 uri na igrišču v Slovenski Bistrici

ML.CICIBANI U-7/8 ; Sobota, 20.09.2014 ob 9:00 uri ; 3.krog ; APAČE : SLOVENJA VAS ; Zbor ob 8:15 uri

KADETI/MLADINA MNZ ; Sobota, 20.09.2014 ob 11:30 uri ; 4.krog ; ALUMINIJ : ZAVRČ ; Zbor ob 10:30 uri

ČLANI ; Sobota, 20.09.2014 ob 16:00 uri ; 7.krog ; DRAVINJA : ALUMINIJ ; Odhod ob 14:00 uri

*******************************************************************

ML.DEČKI U-13 ; Ponedeljek, 22.09.2014 ob 16:30 uri ; 4.krog ; ALUMINIJ : BISTRICA A ; Zbor ob 15:30 uri

ML.DEČKI U-12 ; Ponedeljek, 22.09.2014 ob 17:00 uri ; 4.krog ; NŠ DRAVA A : LOVRENC ; Zbor ob 16:00 uri na igrišču na Ptuju

 

Trenerji po selekcijah:

VODJA NŠ NK ALUMINIJ: MLADEN DABANOVIČ ; 041/518-141 ; mladen.dabanovic@hotmail.com

PISARNA NŠ: TONI PERNAT ; 051-310-626 ; nkaluminij@telemach.net ; toni.pernat62@gmail.com

 

 

untitled-9769untitled-9863

MLADINCI NZS: ŠPEHONJA BOJAN ; 041/541-900

 

untitled-9872untitled-9994

KADETI NZS: GRBAVAC TOMISLAV ;  041/513-658; grbavactomi@gmail.com

MLADINCI/KADETI – MNZ ; ŠPEHONJA/GRBAVAC

 

untitled-9514untitled-9598

U15 – NZS: KOLAR BORUT ; 041/692-238 ; borut.kolar2@triera.net

 

untitled-9507untitled-9365

U14 – MNZ ; ŽOLEK DEJAN ; 051/606-005 ;zoleki1970@gmail.com

 

untitled-9356untitled-9365

U13 ; ŽOLEK DEJAN ; 051/606-005 ;zoleki1970@gmail.com

 

untitled-9425untitled-9432

U12 ; ČERNILA GORAZD ; 041/921-516 ; gorazd.cernila@quest.arnes.si

 

untitled-91943333

U11 : DAMJAN METLIČAR ; 041/327-054 ; damjan.metlicar@gmail.com

 

untitled-9127untitled-9187

U10 ; GAJSER SAŠO ; 031/350-302 ; sasgajser@gmail.com

 

untitled-9711untitled-9764

U9: PEK BOŠTJAN ; 041/547-096 ; bostjan.pek1@gmail.com

 

untitled-9245untitled-9354untitled-9479

U7,8: OZMEC DRAGO  ; 031/304-860 ; drago.ozmec@gmail.com

U7,8 – MESARIČ STANISLAV ; 041/484-595 ;

 

untitled-9698

TRENER VRATARJEV:  ŠEŠO NENAD ; 031/376–096 ; seso@agis-zavore.si