OBVESTILO – FOTOGRAFIRANJE ZA KOLEDAR – PONEDELJEK in TOREK

Fotografiranje vseh selekcij za novoletni koledar, bo potekalo po naslednjem razporedu:

PONEDELJEK, 24.11.2014

- ob 16:00 uri ; selekcija U-7/8 ; trener Drago Ozmec ; dvorana Kidričevo

- ob 16:30 uri ; selekcija U-9 ; trener Boštjan Pek ; dvorana Kidričevo

- ob 17:00 uri ; selekcija U-10 ; trener Sašo Gajser ; dvorana Kidričevo

- ob 17:30 uri ; selekcija U-11 ; trener Damjan Metličar ; dvorana Kidričevo

- ob 18:00 uri ; KADETI ; trener Tomislav Grbavac ; dvorana Kidričevo

- ob 18:30 uri ; selekcija U-15 ; trener Borut Kolar ; dvorana Kidričevo

TOREK, 25.11.2014

- ob 15:30 uri ; ČLANI ; stadion Kidričevo

- ob 16:00 uri ; selekcija U-13 ; trener Dejan Žolek ; dvorana Kidričevo

- ob 16:30 uri ; selekcija U-14 ; trener Dejan Žolek ; dvorana Kidričevo

- ob 17:00 uri ; selekcija U-12 ; trener Stanislav Mesarič ; dvorana Kidričevo

- ob 17:30 uri ; MLADINA ; trener Bojan Špehonja ; dvorana Kidričevo

Trenerji ste dolžni pred fotografiranjem v skladišču prevzeti drese za svoje ekipe in jih po končanem fotografiranju tudi vrniti, prav tako ste odgovorni za red in čistočo med preoblačenjem in fotografiranjem, predvsem pa pazite na primerno in čisto obutev pred vstopom v športno dvorano. Ob uri ki je navedena na razporedu, morate biti v popolni športni opremi v dvorani, zato predlagam da imate zbor 30 minut pred določeno uro fotografiranja.

Vse starše prosim, da pravočasno (raje nekoliko prej) pripeljete svoje otroke na fotografiranje, obveščajte se med seboj, pridejo pa naj tudi tisti igralci, ki so v tem času bolani ali poškodovani. Ponavljanja fotografiranja ne bo, bi pa bilo škoda da niste na fotografiji s svojimi sovrstniki oz. sotekmovalci.

Prosim za upoštevanje vsega zgoraj zapisanega.

TONI PERNAT, sekretar NK ALUMINIJ

OBVESTILO STARŠEM IN IGRALCEM – UPORABA DVORANE

Spoštovani starši in igralci NK ALUMINIJ, ki zimske treninge opravljate v notranjih prostorih športne dvorane Kidričevo, telovadnice Cirkovce in dvorane Lovrenc.

S strani upravnika dvoran smo danes prejeli pismeni opomin oz. pritožbo na disciplino in čistočo (predvsem opreme) naših igralcev. Po njegovem zapisu naj bi naši igralci zaradi neprimerne in nečiste obutve uničevali površino parketa, prav tako naj bi z zamazano obutvijo vstopali v garderobe, katere pa naj bi po treningih zapuščali v neprimernem stanju. O vseh teh opažanjih je upravnik obvestil župana, direktorja občinske uprave in direktorja javnega podjetja, seveda tudi mene oz. naš klub. Trenerjem sem že poslal opomin, vas, spoštovani starši pa prosim, da pred treningi pregledate opremo vaših otrok, predvsem obutev, ki naj bi bila čista, brez kamenja v zarezah in primerna za uporabo v notranjih prostorih. Zagotovo nismo vsega kar nam pripisujejo krivi mi, ampak reagirat moramo, saj nam lahko v skrajnem primeru odvzamejo termine (tako je zapisano v pogodbi). Smatrajte današnje obvestilo kot dobronamerno, tako sem tudi v odgovoru upravniku dvorane zapisal, da naj pod drobnogled vzamejo tudi ostale uporabnike dvorane in ne vse nepravilnosti avtomatsko pripisovat našim igralcem in trenerjem.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav.

TONI PERNAT, sekretar NK ALUMINIJ

ŠPORTNA OPREMA IGRALCEV

Ponovno obveščam vse starše, da je naročilo URADNE športne opreme firme ZEUS dovoljeno samo preko klubske pisarne.

 

PRIPOROČAM VSAKODNEVNI PREGLED URNIKA, SAJ SE LE TA, ZARADI OBJEKTIVNIH RAZLOGOV, LAHKO KADARKOLI SPREMENI.

                      

Ponedeljek 24.11.14  Torek
25.11.14
Sreda
26.11.14
Četrtek 27.11.14 Petek
28.11.14
Sobota
29.11.14
Nedelja 30.11.14
Člani
15:15 15:15 15:15 15:15
Mladina U-19 17:45 17:30
DVORANA KIDRIČEVO
Zbor ob 17:00
17:45 17:45 
Mladina Kadeti MNZ  
Kadeti
U-17
16:15
TRENING
18:00
DVORANA KIDRIČEVO
17:45 17:45 17:45
St.dečki U15 NZS 16:00
TRENING

18:30
DVORANA KIDRIČEVO
16:00 16:00 16:00 12:00
TEKMA
St.dečki U14-MNZ 16:30
DVORANA
KIDRIČEVO
Zbor ob 16:00
17:30
DVORANA KIDRIČEVO
 
19:00
TELOVADNICA
CIRKOVCE
 
Ml.dečki  
U-13
16:00
DVORANA KIDRIČEVO
Zbor ob 15:30
17:30
DVORANA KIDRIČEVO
19:00
TELOVADNICA
CIRKOVCE
10:30
TEKMA
Ml.dečki U-12 17:00
DVORANA KIDRIČEVO
Zbor ob 16:30
16:00
DVORANA KIDRIČEVO
16:00
DVORANA KIDRIČEVO
9:00
TEKMA
St.cicibani U-11 17:30
DVORANA KIDRIČEVO
Zbor ob 17:00
16:00
DVORANA KIDRIČEVO
16:00
DVORANA KIDRIČEVO
TURNIR V MIKLAVŽU
St.cicibani U-10 17:00
DVORANA KIDRIČEVO
Zbor16:30

18:30
TEKMA

16:00
DVORANA KIDRIČEVO
16:00
DVORANA
LOVRENC
TURNIR V MIKLAVŽU
Ml.cicibani U-9 16:30
DVORANA KIDRIČEVO
Zbor ob 16:00
17:30
DVORANA LOVRENC
16:00
DVORANA KIDRIČEVO
TURNIR V MIKLAVŽU
Ml.cicibani U-7/8 16:00
DVORANA KIDRIČEVO
Zbor ob 15:30
16:00
DVORANA LOVRENC
17:30
DVORANA LOVRENC
TURNIR V MIKLAVŽU
Vratarji
trener Šešo Nenad
15:30
ČLANI
U15
15:30
ČLANI

17:30
KADETI

15:30
ČLANI
U-15

17:30
KAD
MLA

15:30
ČLANI
U-15

17:30
KAD
MLA


Vratarji trener
Mladen Dabanovič
         

DELEGIRANE TEKME IN TURNIRJI:

ST.CICIBANI U-10 ; Ponedeljek, 24.11.2014 ob 18:30 uri ; BRUNŠVIK : LOVRENC ; Zbor ob 18:00 uri v telovadnici OŠ STARŠE (po fotografiranju v dvorani Kidričevo)

ML.DEČKI U-12 ; Sobota, 29.11.2014 ob 9:00 uri ; ALUMINIJ : CELJE ; Zbor ob 8:00 uri

ML.DEČKI U-13 ; Sobota, 29.11.2014 ob 10:30 uri ; ALUMINIJ : CELJE ; Zbor ob 9:30 uri

ST.DEČKI U-15 NZS ; Sobota, 29.11.2014 ob 12:00 uri ; ALUMINIJ : BRAVO LJUBLJANA ; Zbor ob 11:00 uri

ML.CICIBANI U-9 ; Sobota, 29.11.2014 ob ??? uri ; TURNIR V MIKLAVŽU ; Zbor ob ??? uri v telovadnici OŠ MIKLAVŽ

ST.CICIBANI U-11 ; Sobota, 29.11.2014 ob ??? uri ; TURNIR V MIKLAVŽU ; Zbor ob ??? uri v telovadnici OŠ MIKLAVŽ

ML.CICIBANI U-8 ; Nedelja, 30.11.2014 ob ??? uri ; TURNIR V MIKLAVŽU ; Zbor ob ??? uri v telovadnici OŠ MIKLAVŽ

ST.CICIBANI U-10 ; Nedelja, 30.11.2014 ob ??? uri ; TURNIR V MIKLAVŽU ; Zbor ob ??? uri v telovadnici OŠ MIKLAVŽ

 

Trenerji po selekcijah:

VODJA NŠ NK ALUMINIJ: MLADEN DABANOVIČ ; 041/518-141 ; mladen.dabanovic@hotmail.com

PISARNA NŠ: TONI PERNAT ; 051-310-626 ; nkaluminij@telemach.net ; toni.pernat62@gmail.com

 

 

untitled-9769untitled-9863

MLADINCI NZS: ŠPEHONJA BOJAN ; 041/541-900

 

untitled-9872untitled-9994

KADETI NZS: GRBAVAC TOMISLAV ;  041/513-658; grbavactomi@gmail.com

MLADINCI/KADETI – MNZ ; ŠPEHONJA/GRBAVAC

 

untitled-9514untitled-9598

U15 – NZS: KOLAR BORUT ; 041/692-238 ; borut.kolar2@triera.net

 

untitled-9507untitled-9365

U14 – MNZ ; ŽOLEK DEJAN ; 051/606-005 ;zoleki1970@gmail.com

 

untitled-9356untitled-9365

U13 ; ŽOLEK DEJAN ; 051/606-005 ;zoleki1970@gmail.com

 

untitled-9425untitled-9432

U12 ; ČERNILA GORAZD ; 041/921-516 ; gorazd.cernila@quest.arnes.si

 

untitled-91943333

U11 : DAMJAN METLIČAR ; 041/327-054 ; damjan.metlicar@gmail.com

 

untitled-9127untitled-9187

U10 ; GAJSER SAŠO ; 031/350-302 ; sasgajser@gmail.com

 

untitled-9711untitled-9764

U9: PEK BOŠTJAN ; 041/547-096 ; bostjan.pek1@gmail.com

 

untitled-9245untitled-9354untitled-9479

U7,8: OZMEC DRAGO  ; 031/304-860 ; drago.ozmec@gmail.com

U7,8 – MESARIČ STANISLAV ; 041/484-595 ;

 

untitled-9698

TRENER VRATARJEV:  ŠEŠO NENAD ; 031/376–096 ; seso@agis-zavore.si